Detail akce

Úvodní strana » Plán akcí » Darujte kurz první pomoci

Darujte kurz první pomoci

Charakteristika akce:

Darujte kurz první pomoci

Kurzy jsou vedeny poutavou formou s minimem teorie a velkým množstvím praxe. Jako dárek doporučujeme kurzy

  • 4 hodiny pro život – během jednoho večera (či dopoledne) zvládnete správný postup bezpečnosti u dopravní nehody, jak přivolat záchrannou službu a vyzkoušíte si péči o bezvědomého, resuscitaci a zástavu krvácení. Cena dárkového poukazu je 450,– Kč.
  • První pomoc u dětí – 4 hodinový kurz, ve kterém se naučíte přivolat pomoc, pokud má dítě zdravotní problém a vyzkoušíte si péči o dítě v bezvědomí, resuscitaci, jak odstranit vdechnutý předmět a další. Cena 480,– Kč.
  • Základy první pomoci – dvoudenní kurz s evropským certifikátem. Naučíte se a procvičíte si – resuscitaci, péči o bezvědomého, základní obvazy, pomoc u zlomenin a popálenin a další, součástí kurzu je maskovaná praxe. Cena 1080,– Kč.

Všichni účastníci obdrží brožuru k danému kurzu a osvědčení o absolvování.

Provedení: Vyplňte formulář, do poznámky vypište, o jaký kurz máte zájem, pro kolik lidí a jejich jména. Ozveme se Vám mailem s platebními údaji a dalším postupem. Ve chvíli, kdy obdržíme Vaši platbu (dle banky 1–3 dny) zašleme Vám dárkový certifikát s platností 1 rok, na základě kterého si s námi obdarovaný domluví termín kurzu.

Pokud chcete něco speciálního (například 3 poukazy na První pomoc u dětí a jeden na Základy první pomoci nebo kurz pro firmu nebo zážitkový kurz nebo jinou divočinu) napište nám na prvni.pomoc@cckpraha1.cz

Darujte vzdělání a současně zážitek.

Datum a čas konání: 24. 12. 2017 v 00:00 – 00:00

Cena: 450 Kč (první pomoc u dětí 480 Kč, základy první pomoci 1080 Kč)

Místo konání

Adresa

Učebna OS ČČK Praha 1
Koubkova 1
120 00 Praha 2

Telefon: 606874860
E-mail: prvni.pomoc@cckpraha1.cz

Náš Facebook