Detail akce

Úvodní strana » Plán akcí » APRÍLOVÁ BENEFICE V ROYAL

APRÍLOVÁ BENEFICE V ROYAL

Charakteristika akce:

SRDEČNĚ VÁS ZVEME

vstupenky je možné zakoupit přes smsticket

Dasha – Ruml – HitWave (Karez – Roskovcová – Hájek – Jakubec – Fišer – Linhart)

Držitelka ceny Thalie za muzikál – zpěvačka, herečka a moderátorka Dasha spolu s finalistou talentové soutěže – zpěvákem, entertainerem a banjistou Ondřejem Rumlem budou hlavními hvězdami benefičního koncertu kapely HitWave na podporu komunitního centra OS Českého červeného kříže v Praze 2 pro rodiče s dětmi v nepříznivé sociální situaci.

Připravte se na skutečný (ú)let na perském koberci… Exkluzivní prostor bývalého kina Illusion na Královských Vinohradech Vám nabídne komplexní všesmyslový zážitek. Kapela HitWave bude servírovat opravdové hity světového repertoáru i krajové speciality pro fajnšmekry dle vlastních receptů. Standardně nebudou chybět silné speciály, ani rafinované chuťovky podávané ve vzrušujícím, do detailu propracovaném, arrangement. Z aprílového menu vybíráme: „Man In the Mirror“, „I Love Your Smile“, „You Are So Beautiful“, „They Can't Take That Away From Me”, „Nebuďte slečno tak smutná“, „Stayin Alive“, nebo „Řeka lásky“… Můžete se těšit na přehlídku resuscitačních modelů a zároveň, vzhledem k datu 1. dubna, očekávat naprosto cokoliv.

*Náklady na honoráře, pronájem sálu, zvuk a světla dosáhnou celkové výše 0,– Kč (slovy: NULA korun českých), takže veškeré peníze, které se prodejem vstupenek získají použije Červený kříž na svůj projekt.

*Dasha – jedna z našich nejobsazovanějších muzikálových zpěvaček a hereček. Je držitelkou ceny Thálie za rok 2010 za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar. Vystupuje jako sólistka Moondance Orchestra. Trvale spolupracuje s Karlem Gottem a dalšími hvězdami naší popové scény. Účinkovala také v řadě televizních pořadů např. TýTý, Královny popu v opeře, StarDance – když hvězdy tančí ad.

Ondřej Ruml – zpěvák, muzikant a divadelník, finalista talentové soutěže X-Factor. Hrál na pětistrunné banjo v bluegrassové kapele „Modrotisk“, byl členem pěvecké sekce funky kapely „Top Dream Company“, moderoval country pořad „Folkomotivy“. Účinkoval v řadě muzikálových projektů a aktuálně vystupuje s František Kop Quartetem a BeatBurger Bandem.

HitWave – extraligoví hráči v nejlepší formě, jejichž výkony můžete sledovat v prestižních týmech, jako je Moondance Orchestra, Boom!Band, Orchestr Karla Vlacha, nebo třeba KGB. Jsou to umělci, kteří zásadně neodmítají vysoké honoráře, ale zároveň jsou pro dobrou věc ochotni účinkovat bez nároku na odměnu, nebo si jen tak pro radost zajamovat v klubu. * účinkují:

Dasha – zpěv

Ondřej Ruml – zpěv a jiné

Taťána Roskovcová – zpěv

Jan Karez – saxofon, syntézátory, zpěv

Ondřej Hájek – klávesy

Ondřej Fišer – kytara

Jan Jakubec – basa

Martin Linhart – bicí

VSTUPENKY jsou opravdu pro každého, stačí si jen vybrat hodnotu:

1200,– bonus – euforie, certifikát a dárkový poukaz na kurz první pomoci.
600,– bonus – skvělý pocit, certifikát a drobný upomínkový předmět
300,– bonus – dobrý pocit, certifikát

Registrujte se, zaklikněte vstupné, po přidělení variabilního symbolu (přijde vám do emailu) zašlete prosím částku na účet. Poté Vám bude zaslána vstupenka. Pokud máte zájem o více vstupenek, stačí to dopsat do poznámky a poslat celkovou částku. Nenechte se zmást informacemi v automatickém e-mailu, který Vám přijde. Platíte opravdu za vstupenky na benefiční koncert. I když na první pomoc možná také dojde :-).

Vstupenky je možné zakoupit také osobně po telefonické domluvě.

DĚKUJEME

Datum a čas konání: 01. 04. 2015 v 20:00 – 00:00

Cena: 1200 Kč (skvělý pocit 600 Kč, dobrý pocit 300 Kč)

Kapacita: 100

Místo konání

Adresa

Royal cafe
Vinohradská 48
12000 Praha 2

Telefon: 776113953 (J. Marková)
E-mail: reditelka@cckpraha1.cz

Náš Facebook